Powitanie
Witam serdecznie.
Nazywam się Magdalena Agaciak i utworzyłam KWW PRZYSZŁOŚĆ DOLNOŚLĄZAKÓW w celu próby zmiany rzeczywistości na lepsze.
Tak naprawdę to nie miałam nawet ochoty zakładać tej strony, ale dziś zadzwonił do mnie przesympatyczny Pan z Biura Wyborczego i uświadomił mi, że zgodnie z Ordynacją Wyborczą (Boze jak to brzmi poważnie- Aryż "zabije Cię!!!)))) muszę założyć tą stronę. Wiec właśnie to czynie))
W każdym bądź razie jakby ktoś chciał się dołączyć do naszej inicjatywy, zapraszamy. Możemy zgłaszać kandydatów do wszystkich szczebli samorządu na terenie województwa dolnośląskiego (tj. sejmiku województwa dolnoślaskiego, rad powiatu, rad gmin i wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na terenie województwa dolnoślaskiego. Ponadto możemy zgłaszać kandydatów do komisji wyborczych (nieźle już płacą), powiatowych, gminnych i obwodowych na terenie całego województwa. Także jakby ktoś nie zdązył z rejetracją komitetu zapraszamy. Możemy zamieszać nieźle w archaiczneych oraz skostniałych często władzach lokalnych)) W nas siła i nadzieja na przyszłość!!!!
Nazywam się Magdalena Agaciak i utworzyłam KWW PRZYSZŁOŚĆ DOLNOŚLĄZAKÓW w celu próby zmiany rzeczywistości na lepsze.
Tak naprawdę to nie miałam nawet ochoty zakładać tej strony, ale dziś zadzwonił do mnie przesympatyczny Pan z Biura Wyborczego i uświadomił mi, że zgodnie z Ordynacją Wyborczą (Boze jak to brzmi poważnie- Aryż "zabije Cię!!!)))) muszę założyć tą stronę. Wiec właśnie to czynie))
W każdym bądź razie jakby ktoś chciał się dołączyć do naszej inicjatywy, zapraszamy. Możemy zgłaszać kandydatów do wszystkich szczebli samorządu na terenie województwa dolnośląskiego (tj. sejmiku województwa dolnoślaskiego, rad powiatu, rad gmin i wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na terenie województwa dolnoślaskiego. Ponadto możemy zgłaszać kandydatów do komisji wyborczych (nieźle już płacą), powiatowych, gminnych i obwodowych na terenie całego województwa. Także jakby ktoś nie zdązył z rejetracją komitetu zapraszamy. Możemy zamieszać nieźle w archaiczneych oraz skostniałych często władzach lokalnych)) W nas siła i nadzieja na przyszłość!!!!
Ps. Pozdrowienia dla Pana z Biura Wyborczego)))